Jesteś na: Strona główna > mgr Beata Krawczyk
us

Jestem fizjoterapeutą pracującym z niemowlętami, dziećmi i dorosłymi. W swojej pracy wykorzystuję filozofię osteopatii, umiejętnie łącząc ją z założeniami metod NDT Bobath i PNF.

Odbyte zjazdy w ramach edukacji osteopatycznej 4 letniego szkolenia podyplomowego w zakresie medycyny osteopatycznej OSD Polska:

III rok

2020.03 – Cranio V (Osteopatia czaszkowo – krzyżowa): Torsten Liem DO MSc Ost., MSc Paed Ost., DPO

2020.02 – Cranio IV (Osteopatia czaszkowo – krzyżowa): Kerstin Herre DO, PT

2020.01 – Powięź II: Alessio Iacopini DO BSc M.S.

2019.12 – Osteopatia wisceralna III Valeria Alves Ferreira DO MSc Ost PGCAP

2019.11 – Cranio III (Osteopatia czaszkowo – krzyżowa), Koen Devriese DO

2019.10 – Pediatria: Hannes Joachim-Fischer DO DPO, HP

2019.09 – Medycyna ortopedyczna, radiologia: Dr. med. Rüdiger Goldenstein DO DPO, MSc Paed Ost

2019.09 – Integracja strukturalna, klinika: Jonas Broomé DO BSc (Hons) Ost

II rok

2019.06 – Staw skokowy, stopa: Michael Vittoria DO, BSc Hons Ost, DPO

2019.05 – Staw kolanowy: Michael Rüscher DO Msc Ost PT

2019.05 – Biomechanika III: Françoise Klein DO

2019.04 – Osteopatia wisceralna II: Valeria Alves Ferreira DO MSc Ost PGCAP

2019.03 – Biomechanika I, II: Françoise Klein DO

2019.02 – Miednica, kość krzyżowa, biodro: Peter Sommerfeld DO, MSc Ost.,, BSc Phil

2019.01 – BLT(Balance Ligamentous Tension ): Michael Vittoria DO, BSc Hons Ost, DPO

2018.12 – Kręgosłup szyjny: Jonathan Parsons DO MSc PGCE

2018.10 – Klatka piersiowa: Giovanni Ruocco DO MSc Ost., BSc (Hons) Ost.

2018.09 – Powięź I: Alessio Iacopini DO BSc M.S.

 

I rok

2018.06 – Kręgosłup lędźwiowy: Jerry Draper DO, PGDip, PGCert (F/E)

2018.05 – Cranio II (Osteopatia czaszkowo – krzyżowa) : Koen Devriese, DO

2018.04 – GOT (General Osteopathic Treatment): Oliver Hintz DO B.Sc. (Hons.)

2018.03 – Cranio I (Osteopatia czaszkowo – krzyżowa) : Birgit Schiller DO MsC Ost,

2018.03 – Osteopatia wisceralna I: Valeria Alves Ferreira DO MSc Ost PGCAP

2018.02 – Autonomiczny układ nerwowy : Nicholas Marcer DO M.Sc. (Hons) Osteopathy

2018.01 – Anatomia palpacyjna, Arsène van Meirhaeghe DO BSc

2017.11 – Kończyna górna: Michael Vittoria DO, BSc Hons Ost, DPO

2017.09 – Historia i filozofia osteopatii: Cristian Ciranna-Raab DO, MSc. Ost

 

Odbyte szkolenia w ramach edukacji fizjoterapeutycznej:

 

2016.04Kręgosłup – Osteopatyczna diagnostyka i leczenie (MODUŁ 4- Kręgosłup szyjny); mgr Bogusław Mazur D.O.; Szkolenia Mazur

2016.01 – Kręgosłup – Osteopatyczna diagnostyka i leczenie (MODUŁ 5- Kręgosłup szyjny); mgr Bogusław Mazur D.O.; Szkolenia Mazur

2015.11 – Terapia trzewna. Wybrane zagadnienia dla fizjoterapeutów i terapeutów manualnych. dr Łukasz Czubaszewski D.O.

2015.10 – „Body Mechanics/ Mechanika ciała” (warsztaty wprowadzające do metody Marty’ego Moralesa), Marty Morales Certified Advanced Rolfer; Terapio, Szałański, Czubaszewski.

2015.09 – Kręgosłup – Osteopatyczna diagnostyka i leczenie (MODUŁ 3- Kręgosłup piersiowy); Bogusław Mazur D.O.; Szkolenia Mazur

2015/2016 – NDT Bobath Basic dla dzieci – mgr Robert Giezek – tytuł Dyplomowany terapeuta NDT Bobath

2015.06 – Ocena neurorozwojowa dziecka- wczesna interwencja; mgr Anna Pawłowska- Barabach; Kinezio.

2015.05 – PNF rozwijający; Angela Oldenburg; Reha plus

2015.05 – Kręgosłup – Osteopatyczna diagnostyka i leczenie (MODUŁ 2- Kręgosłup lędźwiowy 2); mgr Bogusław Mazur D.O.; Szkolenia Mazur

2015.03 – Kręgosłup – Osteopatyczna diagnostyka i leczenie (MODUŁ 1- Kręgosłup lędźwiowy i miednica); mgr Bogusław Mazur D.O.; Szkolenia Mazur

2014.11- Masaż tkanek głębokich; mgr Piotr Szałański; Terapio

2014.09-11 – PNF podstawowy; mgr Monika Piwnicka; Top School

2013.07 – Zastosowanie terapii manualnej w ginekologii, położnictwie i neonatologii; mgr Alina Wojciechowska; BMK

2013.02 – Neurorozwojowa diagnostyka i rehabilitacja niemowląt i dzieci starszych; mgr Katarzyna Urban; Terapio.